Yılbaşı gecesine H&M’le hazırlanın

Yeni yıla 2 haftadan daha az bir süre kaldı. Yaklaşan 2018’le birlikte markaların FW 17-18 koleksiyonları da tam anlamıyla şekillenmeye başladı. Bu yıl tüm markalarda kürkler, kırmızılar, leoparlar göze çarpıyor. Siz de yeni yıl gecesini şehrin ışıl ışıl yanan ışıkları eşliğinde dışarı çıkarak, şık bir restoranda aileniz ve dostlarınızla kutlamak istiyorsanız, H&M’in FW 17-18 koleksiyonu tam size göre. Dolgun sahte kürkler, yaprak detaylı aksesuarlar ve tabii ki bu kışın en hoş parçalarından oluşan Nicki Minaj koleksiyonu gecenizde size eşlik edecek altın parçalar olabilir.

Nicki Minaj x H&M

Eğer bu özel gece için şık gözükmek istiyorsanız ve aynı zamanda işyerinizdeki yıl sonu yoğunluğundan alışverişe çok zaman ayıramayacaksanız, yalnızca H&M ve Beymen’e girmek sizin için yeterlidir. Yeni yıl ritüellerinden olan kırmızı renk giyinmeyi tercih etmeyi düşünürseniz, Nicki Minaj x H&M koleksiyonunda vücudu saran bu kırmızı mini elbise tam size göre ve tabii ki doğru parçalarla kombinlenirse. Hem şık hem de fazla renkli olmak istemezseniz, seçtiğiniz gözalıcı kırmızılıktaki bu elbiseyi, yine H&M’den saten ve zarif yaprak detaylı bu ayakkabılarla ve Tory Burch’den alacağınız bu çanta, kombininizde rengarenk oluşuyla ön plana çıkacak ve gecenin yıldızı olacak.

H&M tasarımcıları bu sezon ayakkabıdan takıya pek çok üründe sezon yaprak detayını kullanmayı tercih ettiğine göre oldukça sevmiş olmalılar. Siz de suni deri ve yaprak detaylı bilekliği gecenin zarif takısı olarak değerlendirebilirsiniz. Takı olarak bu kombini suni deri bir bileklik yerine inci bileklikle de tamamlayabilirsiniz elbette. Her ikisi de oldukça şık sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

 

Kürkler hazır mı?

Kombinin son ve size gece boyunca 31 Aralık’ın soğuğundan koruyacak olan parçası ise siyah sahte kürk kaban. Bu sene bütün markaların severek kullandığı sahte kürk kabanlar, hayvan haklarına sadık kalarak kürkün rahatlığı ve sıcaklığını sevenlerin kurtarıcısı oldu. Siyah ve kırmızı ağırlıklı kombininizi, mini elbisenizden uzun ve size saracak siyah, dolgun bir kürkle tamamlayarak, yılbaşı gecesini hem şık hem de sıcacık geçirebilirsiniz.